Nejoblíbenější uživatelé
94x
gorerotten
her: 30
od: 16.11.2008
66x
yura
her: 29
od: 14.10.2012
53x
Bery
her: 1
od: 20.01.2009
44x
papa.raci
her: 26
od: 22.02.2013
44x
Vixie-Vaxie
her: 22
od: 07.06.2018
42x
widowww
her: 30
od: 24.01.2012
38x
Lukasneo
her: 1
od: 08.09.2007
31x
miomao
her: 3
od: 30.03.2010
29x
rucnik
her: 6
od: 20.03.2009
29x
Vodnarek
her: 2
od: 20.07.2010

SPONZORSKÉ ODKAZY:
www.GAMEBAZAR.cz
Zde může být odkaz na vaše stránky již za 90 Kč/měsíc! Kontaktujte nás na admin zavináč gamebazar cz.

Nejpodstatnější doporučení a pravidla pro bezpečný obchod.

 • Platby předem doporučujeme zasílat pouze dobře ověřeným uživatelům. Vždy si důkladně prověřte, zda účet není nový, nebo nemá podezřelá hodnocení.

 • Vždy si důkladně zkontrolujte s kým komunikujete. Podvodníci mohou používat drobně upravené emailové adresy, aby vás ošálili.

 • Výměnu her doporučujeme provádět vždy při osobním převzetí. Předejdete tak zbytečným nedorozuměním.

 • Je zakázáno mít na serveru více jak jeden účet. Při nedodržení tohoto pravidla můžou být všechny vaše účty zablokovány.

 • Další pravidla a nápovědu naleznete níže.

 • Novinka 12. 3. 2018 - Zasílání zpráv přes Gamebazar.cz a skrytí kontaktních údajů.

  Podařilo se nám implementovat nejžádanější featuru a to zasílání zpráv přímo přes stránky Gamebazar.cz + skrytí kontaktních údajů. Jak to funguje?

  Každý uživatel si může v nastavení svého profilu zvolit, zda jeho kontaktní údaje budou na stránkách skryty. Pokud tuto volbu potvrdí, budou ho ostatní návštěvníci moci kontaktovat pouze skrze rozhraní Gamebazaru. Odeslat zprávu budou možné pouze s platným a aktivovaným účtem a pouze uživatelům, kteří mají ve svém profilu uvedený platný email.

  Prodejce následně obdrží email s informacemi, kontaktními údaji, hodnocením, které má odesílatel ve svém profilu a také osobní zprávou. V případě, že odesílatel klikne na kontakt přímo u hry, bude informace o hře automaticky připojena k e-mailu.

  Zaslané e-maly obdržíte POUZE z adresy oznameni@gamebazar.cz a defaultně je u všech nových účtů a účtů s vyplněným emailem v profilu nastaveno, aby byly kontaktní údaje skryty.

  Věříme, že díky této funkci bude komunikace s prodejci rychlejší a přehlednější.

  Nápověda, pravidla a často kladené otázky (F.A.Q.)

  Co je Gamebazar.cz?
  Gamebazar.cz je inzertní server sloužící k prodeji/nákupu a výměně her pro stále oblíbenější herní konzole. Momentálně jsou v provozu sekce pro Playstation 1, PlayStation 2, PlayStation Portable (PSP), Playstation 3, Nintendo DS, Wii, Gameboy, GameCube, XBOX a XBOX 360.

  Co to umí?
  Gamebazar.cz vám umožní snadlo, rychle a přehledně prodávat a kupovat hry pro konzole. Všechny hry v bazaru jsou opatřeny náhledem obalu pro snazší orientaci. Při zadávání inzerátu můžete přidat všechny podstatné informace od popisu produktu, přes jeho cenu, náklady na dopravu, veškeré důležité kontakty, ale třeba i místo osobního odběru.
  Gamebazar rovněž automaticky porovnává vaší nabídku/poptávku s daty ostatních uživatelů a okamžitě ve vašem profilu vypisuje u her které sháníte uživatele, kteří daný titul nabízejí a cenu za kterou jej prodávají. Toto funguje i opačně u her, které prodáváte.
  V pravém sloupci se v závislosti na sekci v jaké se nacházíte vypisuje rovněž 20 nejlevnějších her (sekce prodej). Naopak v sekci koupě se vypisují nejvyšší nabídky za hry. Uživatele je možno také hodnotit kliknutím na odkaz "Ohodnotit uživatele" v uživatelském profilu.

  Jak se zaregistrovat?
  Registrace je maximálně jednoduchá. Jediné požadované údaje jsou vaše přezdívka a heslo. Další kontaktní údaje jsou nepovinné a slouží pouze pro ušetření času při zadávání inzerátu. Automaticky se pak vyplňují do inzertních formulářů - lze je však jakkoli upravovat.

  Volba země
  Nyní je možné používat Gamebazar odděleně pro Českou i Slovenskou republiku. Vyšli jsme tak vstříc žádostím na pohodlné použití bazaru i na Slovensku. Volbu provede jednoduchým kliknutím na vlajku vaší země (v horní části stránky) a již se pohybujete výhradně v inzerátech určených pro vaší krajinu. Kliknutím na vlajku EU rovněž můžete zorbazit všechny inzeráty bez ohledu na zemi pro kterou jsou určeny. Dopopručujeme si také nastavit vaší zemi přímo v profilu, čímž si zajistíte automatické přesměrování na správnou sekci při nalogování.

  Jak upravit profil?
  Profil lze libovolně upravovat. Po nalogování v pravém horním rohu (po registraci jste nalogování automaticky) se kliknutím na vaše jméno dostanete na svou osobní stránku. Zde vidíte své základní údaje, všechny hry, které prodáváte/sháníte (seřazeny dle systémů a abecedně) a případné nabídky/poptávky ostaních uživatelů, pokud nabízejí něco co vy sháníte nebo opačně.
  Pokud jste nalogování a ve svém profilu, uvidíte v rohu u svých údajů tlačítko [editovat]. Kliknutím na toto tlačítku můžete změnit své údaje, určit jaké kozole vlastníte, případně přidat svou ikonu (100x140, max 14kb).

  Jak přidat inzerát?
  Přidání inzerátu je opět velmi jednoduché a rychlé. Kliknutím na tlačítko [Přidat inzerát] v horní části stránky nebo v levém menu se dostanete do katalogu her (pokud se nenacházíte v žádné konzolové sekci, budete vyzvání k výběru systému).
  V katalogu her listujete jednoduše klikáním na počáteční písmena a takto snadno naleznete hru, kterou hledáte. Následným kliknutím na tlačítko [prodat] nebo [sehnat] se dostanete k samotnému zadání inzerátu. Zde stačí uvést popis hry, její cenu, kontaktní údaje jaké si přejete (pokud je máte zadány v profilu automaticky se vám předvyplní) a inzerát odeslat.

  Co když hra není v katalogu?
  Nenašli jste hru v pro přidání inzerátu v katalogu? Žádný problém klikněte na link pro přidání chybějící hry. Zde budete moci zadat vše... od systému na který hra je, až po její název. Váš inzerát bude vystaven a hru přidáme do databáze jamile to bude možné.

  Jak upravit inzerát?
  Inzerát upravíte ve svém profilu (musíte být nalogovaní). U každého inzerátu se nachází tlačítko [upravit], kterým jednoduše přejdete na stránku pro úpravu inzerátu (formulář je velmi podobný tomu pro zadávání inzerátu). Zde libovolně upravte cokoli potřebujete a odešlete.

  Jak odstranit inzerát?
  Inzerát odstraníte ve svém profilu (musíte být nalogovaní). U každého inzerátu se nachází tlačítko [smazat], kterým jednoduše inzerát kompletně odstraníte z databáze. Pozor! Tento krok je nevratný. Inzeráty starší než dva měsíce budou smazány automaticky.

  Systém hodnocení
  Každý uživatel může jiného uživatele 1x ohodnotit. Své hodnocení může kdykoli změnit nebo upravit. Ze všech hodnocení se následně vypočítává procentuální poměr, který určuje poměr pozitivních a negativních hodnocení (neutrální hodnocení nemá vliv, ale může sloužit jako komentář a vodítko pro jiné uživatele). Nehodnoťte zde ceny nabízených her, ale pouze uskutečněný obchod. Uživatelé kteří mají méně než 51% hodnocení mohou stále hodnotit, ale jejich hodnocení nemá vliv na procentuální hodnocení hodnoceného uživatele. Server Gamebazar.cz neručí za nabízené zboží a rovněž nijak nebude kontrolovat průběh výměny, prodeje či nákupu, ani správnost uděleného hodnocení (vyjímkou je pouze porušení níže uvedených pravidel). Rovněž důrazně doporučujeme provádět VÝMĚNU HER POUZE PŘI OSOBNÍM PŘEDÁNÍ!

  Pravidla:
  Prosíme nepoužívejte vulgární výrazy v inzerátech ani ve svých přezdívkách. Rovněž je přísně zakázáno mít na serveru více jak jeden účet a také inzeráty "spamovat". Pokud chcete inzerát aktualizovat nebo posunout na přední pozici, využijte funkci "upravit inzerát" ve vašem profilu. Inzeráty nesmí odporovat zakonům ČR a nesmí obsahovat odkazy na externí stránky. Za nerespektování těchto pravidel hrozí zablokování vašeho účtu.